Czy podczas wydarzeń mogę kupić produkty Runmageddon?

Tak, na każdym evencie organizujemy stoisko sklepowe, na którym każdy może kupić dowolne produkty marki Runmageddon.

Kiedy otrzymam moją przesyłkę?

Paczki nadajemy w trybie ekspresowym, zatem jeśli złożysz zamówienie przed godziną 11:00, to tego samego dnia nadamy ją do Ciebie. Najczęściej przesyłki trafiają do skrytek pocztowych (InPost) następnego dnia. Wiele jednak zależy od momentu zamówienia oraz rodzaju przesyłki, dlatego po jej nadaniu otrzymasz link do śledzenia Twojej paczki.

Jaki jest koszt wysyłki?

Koszt dla paczek do 25kg oraz o wymiarze nieprzekraczającym 410 x 380 x 640 mm zmieszczą się w wartości 16 zł. Jeśli jednak gabaryty paczki są większe od tych parametrów, wymagają opłaty w wysokości 19 zł. Pamiętaj jednak, że przyjęliśmy zasadę, iż wartość zamówienia powyżej kwoty 250 zł nadawana jest bezpłatnie 

Jak zwrócić zamówienie?

Jeśli zamówiony asortyment jest niewłaściwy, uszkodzony lub wadliwy to zapoznaj się najpierw z regulaminem zwrotów, aby upewnić się, czy Twój zwrot zostanie odpowiednio zakwalifikowany, gdyż przykładowo produkty spożywcze nie podlegają zwrotom. Natomiast, jeśli sytuacja zmusza Cię do takiego kroku, skorzystaj ze strony zwrotu i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Czy mogę modyfikować swoje zamówienie?

Tak, ale aby zmodyfikować swoje zamówienie, niezwłocznie skontaktuj się z nami mailowo pod adresem [email protected] lub telefonicznie pod numerem +48 794 44 55 44 podając numer swojego zamówienia oraz określoną potrzebą modyfikacji zamówienia.

Mam pytania odnośnie voucherów Runmageddon

Obsługujemy wyłącznie produkty widoczne w sklepie. Dlatego jeśli masz pytania do vocherów Runmageddon kliknij tutaj i skontaktuj się z naszą centralą wypełniając specjalny formularz.