Dla małych i dużych,  dla indywidualistów jak i dla tych, którzy lepiej czują się w zespole!
Dla przeszkodowo – błotnych  fanatyków i dla tych, którzy mają przed sobą debiut!

Dla Was wszystkich przygotowaliśmy specjalne Vouchery na starty w 2024! 


Sprawdźcie wachlarz możliwości jaki przygotowaliśmy w ramach pakietów!
To doskonała propozycja, gdy już macie pewność, że bez RMG się nie obędzie ale jeszcze nie wiecie w jakiej lokalizacji przetniecie linię startu.

Vouchery możecie wykorzystać w ciągu całego sezonu 2024!
Zafundujcie sobie błotną przygodę lub podarujcie ją komuś w prezencie!

 

Taki prezent pod choinką chciałby znaleźć każdy łowca Runmageddonowych przygód!

Jeśli trudno żyć Ci bez błota, siniaki nie robią na Tobie już większego wrażenia i wciąż jesteś głodny wyzwań,  to może oznaczać jedno – jesteś WETERANEM!

W ramach pakietu przebiegnij: 1x dowolnego Rekruta, pokonując 30 przeszkód na 6 kilometrowej trasie – również nocą! 1x dowolnego Classic’a,  pokonując 50 przeszkód na 12 kilometrowej trasie oraz 1x  dowolny Hardcore, pokonując niewiarygodną liczbę 70 przeszkód, na dystansie 21 km!

Dla tych świrów, którzy ukończą wszystkie dystanse, została przewidziana specjalna nagroda – wyjątkowa statuetka WETERANA!

799 zł 699 zł

Oto prezent godny prawdziwego zdobywycy!

Przemierz kraj wzdłuż i wszerz, w poszukiwaniu błotnych przygód w Runmageddonie! To voucher w sam raz dla sportowych podróżników, którzy lubią rywalizować nie tylko u siebie, ale także na wyjeździe!

Pakiet Korona to 4 dowolne starty w formule Intro lub Rekrut - również edycje nocne - każdy w innym kierunku Polski w 2024! Zdobądź Koronę Runmageddonu, dzięki OCRowym eskapadom!

879 zł 779 zł

Prezent godny największych OCR – owych świrów!

Idealny voucher dla świrów, dla których Runmageddon to już styl życia! Propozycja dla tych, którzy nie widzą świata poza startami w RMG i pójdą wszędzie tam, gdzie żółto-czarne taśmy wyznaczają drogę do zwycięstwa, nad własnymi słabościami!

Płacisz raz a ciśniesz aż 8! Pakiet Oktan uprawnia do 8 startów w formułach: Intro, Rekrut, Classic  oraz Hardcore! Formuły możecie mixować w dowolnych konfiguracjach.

2 099 zł 1 899 zł

W ramach tego voucheru, możesz doświadczyć prawdziwego hardcoru! Ekstremalny półmaraton, czyli 21 km i 70+ przeszkód to już nie przelewki a prawdziwy wycisk!

To dla wszystkich świrów, którym wiecznie mało błota, potu i pokonywania swoich słabości!  A teraz odpowiedz sobie na pytanie: Czy jesteś gotów na HARDCORE ? Podejmij prawdziwe sportowe wyzwanie, lub sprezentuj je bliskiej osobie!

429 zł 379 zł

Formuła, w której „odwaga” nabiera zupełnie nowego znaczenia. Maraton w wersji Ultra  (42 km i 140 przeszkód) to prawdziwa próba charakteru, dla największych twardzieli, którzy walczą do ostatniej kropli potu!

To bez wątpienia najtrudniejsza z formuł dostępnych w Runmageddonie, tylko dla najbardziej odważnych i odjechanych świrów, dla których wyzwania dla ducha i cała  to nieodłączny element życia!

529 zł 429 zł

Z okazji Świąt podaruj bliskiej osobie wyzwanie!

To idealna propozycja dla tych, którzy chcieliby bezboleśnie spróbować startu w biegach OCR i rozpocząć swoją przygodę z Runmageddonem! Daj się wprowadzić w świat pełen buzujących endorfin oraz uśmiechu, przybrudzonego błotem!


Wybierając pakiet dowolne Intro, fundujesz sobie lub komuś bliskiemu, start w 3 kilometrowym odcinku specjalnym, na którym do pokonania jest ponad 15  przeszkód!
Na każdą imprezę  należy zapisać się co najmniej 3 dni przed startem, w ramach wolnych miejsc, wykorzystując swój indywidualny kod. 

269 zł 219 zł

Lubisz wyzwania lub znasz kogoś kto nie może bez nich żyć? Zafunduj sobie lub sprezentuj komuś, prawdziwą próbę siły i wytrzymałości!

W tej formule czeka na Was ponad 30 szalonych przeszkód, do pokonania na 6 kilometrowej trasie! PAKIET DOWOLNY REKRUT to idealna propozycja dla wszystkich fanów umiarkowanego wysiłku fizycznego!

Czy jesteś gotów na wstąpienie do armii Runmageddonowych świrów?

319 zł 279 zł

Puść hamulce i zmierz się z 12 kiometrową trasą, uzbrojoną w ponad 50 niesamowitych przeszkód, w formule Classic, w sezonie 2024! To doskonały prezent dla wszystkich OCRowych świrów i prawdziwa próba charakteru! Jeśli masz już za sobą Rekruta, czujesz niedosyt i chciałbyś zmierzyć się z większą liczbą przeszkód na dłuższym dystansie, to jest to propozycja właśnie dla Ciebie!

Na każdą imprezę należy zapisać się co najmniej 3 dni przed startem, w ramach wolnych miejsc, wykorzystując swój indywidualny kod. Zakup pakietu nie zwalnia z dopłaty dla startujących w serii Elite.

379 zł 329 zł

Co powiesz na wyzwanie, w którym liczy się szybkość z jaką pokonujesz przeszkody?

Dla Ciebie bądź dla bliskiego OCR – owego sprintera mamy voucher na RUNMAGEDDON GAMES w sezonie 2024!

100 metrowy tor i wyjątkowy zestaw przeszkód na bank zapewnią wiele frajdy i moc rywalizacji!

Na każdą imprezę należy zapisać się co najmniej 3 dni przed datą wydarzenia w ramach wolnych miejsc, wykorzystując swój unikalny kod.

129 zł 59 zł

Twój Junior uwielbia wyzwania? Nie straszne mu błoto a pokonywanie przeszkód sprawia mu frajdę? Ten pakiet jest właśnie dla niego!

Sprezentuj mu start w dowolnym Runmageddonie, w formule Junior (3 km i ponad 15 przeszkód) w sezonie 2024! Jest to idealna propozycja dla wszystkich młodziaków, którzy wyrośli z Kidsa, lecz jeszcze czekają na swój debiut na dłuższym dystansie.

219 zł 189 zł

Spraw swojemu małemu wojownikowi najbardziej błotny prezent – start w dowolnym Runmageddonie w formule KIDS (1 km i 10 przeszkód) w sezonie 2024! To najlepsza opcja by dać swojemu dziecku okazję do ubłocenia się po pachy i spożytkowania nadmiaru energii!

Pamiętaj, że siłę i charakter kształtuje się od małego!

99 zł 79 zł

Nic tak nie buduje rodzinnych więzi jak wspólna przygoda! Złapcie runmageddonowego bakcyla i przeżyjcie razem niezapomniane chwile, pokonując trasę formuły Family  (2km i ponad 15 przeszkód) w sezonie 2024!

Na każdą imprezę należy zapisać się co najmniej 3 dni przed startem, w ramach wolnych miejsc, wykorzystując swój indywidualny kod.

329 zł 249 zł

Tworzycie 3 – osobowy team? Ten voucher jest właśnie dla Was! Podejmijcie wyzwanie w formule FAMILY (2km i 15 przeszkód) w sezonie 2024!

 

Nic tak nie buduje rodzinnych więzi jak wspólna przygoda!

 

Na każdą imprezę należy zapisać się co najmniej 3 dni przed startem, w ramach wolnych miejsc, wykorzystując swój indywidualny kod.

479 zł 389 zł

Wasza CZWÓRKA nigdzie się bez siebie nie rusza? Lubicie wspólne wyzwania?

Wystartujcie w formule Family (2km i 15 przeszkód) w sezonie 2024 i przeżyjcie przygodę, której nigdy nie zapomnicie!

 

Na każdą imprezę należy zapisać się co najmniej 3 dni przed startem, w ramach wolnych miejsc, wykorzystując swój indywidualny kod.

609 zł 509 zł

Wasza drużyna składa się z 5 wojowników?

W takim razie łapcie voucher FAMILY 5 i wbijajcie całą piątką na trasę!


Przed Wami 2km i ponad 15 przeszkód. Dacie radę? Na pewno!

Podejmijcie wyzwanie i przeżyjcie przygodę, której nie zapomnicie nigdy!

Na każdą imprezę należy zapisać się co najmniej 3 dni przed startem, w ramach wolnych miejsc, wykorzystując swój indywidualny kod.

719 zł 689 zł