Na każdą imprezę trzeba zapisać się co najmniej 3 dni przed datą wydarzenia, wykorzystując swój unikalny kod. Pakiety stają się imienny po pierwszym użyciu. Zakup pakietów nie zwalnia z dopłaty dla startujących w serii Elite.

Pakiet Runmageddon Weteran to idealna opcja dla ekstremalnych wyjadaczy lub tych, którzy progres stawiają na pierwszym miejscu. Voucher uprawnia do startu w jednym dowolnym Rekrucie (również edycje nocne), jednym Classicu oraz jednym Hardcorze w 2022 r. Jeśli uda Wam się ukończyć wszystkie dystanse, zgarnięcie zacną statuetkę Weterana.  

Zakup pakietu nie zwalnia z dopłaty dla startujących w serii Elite.

699 zł

Pakiet Korona jest idealny dla poszukiwaczy ekstremalnych doznań i sportowych podróżników. Uprawnia do startu w 4 dowolnych Intro lub Rekrutach (również edycje nocne), we wszystkich czterech stronach Polski w 2022 r. Te OCRowe eskapady mogą Wam pomóc w zdobyciu wyjątkowej Korony Runmageddonu. 

 

749 zł

Płacisz raz, a ciśniesz aż 8! Pakiet Oktan uprawnia do 8 startów w formułach Intro, Rekrut, Classic oraz Hardcore, w 2022 r. Idealny voucher dla Świrów, którzy poza Runmageddonem świata nie widzą. Formuły możecie miksować i mieszać w dowolnych konfiguracjach.

Zakup pakietu nie zwalnia z dopłaty dla startujących w serii Elite.

1 699 zł

A może wycisk w duecie? Podwójny start w dowolnym Runmageddonie w formule Rekrut, czyli 6 piekielnych kilometrów i ponad 30 przeszkód. Nic nie łączy lepiej, niż wspólna przeprawa przez nasz piekielny tor. Zakup pakietu nie zwalnia z dopłaty dla startujących w serii Elite.

499 zł

Podwójny start w formule Intro (3 km i 15+ przeszkód) na jednym z Runmageddonów w Polsce w sezonie 2022. Idealna formuła dla osób, które stawiają pierwsze kroki w świecie biegów OCR i nie chcą tego robić w pojedynkę. Stańcie razem w bramach piekieł!

 

369 zł

Zafunduj bliskim bezbolesny wślizg na ekstremalny wycisk. Start w formule Into to 3 km ekscytującej trasy przeplecionej ponad 15 przeszkodami w dowolnym Runmageddonie, w sezonie 2022. 

199 zł

Co powiesz na start w dowolnym Runmageddonie w formule Rekrut (6 km i 30+ przeszkód) w sezonie 2022? Brzmi, jak niezłe wyzwanie i jeszcze lepsza zabawa. To idealny prezent dla osób, które lubią wysiłek fizyczny w stopniu umiarkowany. 
Zakup pakietu nie zwalnia z dopłaty dla startujących w serii Elite.

269 zł

Puść hamulce i stań twarzą w twarz z 12 kilometrową trasę z 50+ przeszkodami w formule Classic, w sezonie 2022! To idealny prezent dla wkręconych OCRowych Świrów lub wroga, którego chcesz poddać próbie charakteru. 
Zakup pakietu nie zwalnia z dopłaty dla startujących w serii Elite.

299 zł

Spraw swojemu małemu Wojownikowi najbardziej błotny prezent! Start w dowolnym Runmageddonie w formule KIDS (1 km i 10 przeszkód) w sezonie 2022. Nie ma lepszego sposobu, by dać swojemu dziecku okazję do ubłocenia się po pachy i spożytkowania nadmiaru szaleństwa! Pamiętaj, że siłę i charakter kształtuje się od małego!

69 zł

Twój Junior uwielbia wyzwania z przeszkodami i nie boi ubłocić się na trasie? Spraw mu start w dowolnym Runmageddonie w formule Junior (2 km i 15+ przeszkód) w sezonie 2022. Nie ma lepszego prezentu dla tych młodych Świrów, którzy wyrośli już z Kidsa, ale jeszcze czekają na swój debiut na dłuższym dystansie!

 

179 zł

Nic tak nie buduje rodzinnych więzi jak wspólna przygoda, w dodatku taka w wersji ekstremalnej! Złapcie runmageddonowego bakcyla i przeżyjcie razem niezapomniane chwile pokonując trasę formuły Family (2 km i 15+ przeszkód) w sezonie 2022.

199 zł

Start w dowolnym biegu w Formule Hardcore, czyli ekstremalnym półmaratonie (21 km i 70+ przeszkód). Podaruj voucher bliskiej osobie i rzuć jej sportowe wyzwanie. Zakup pakietu nie zwalnia z dopłaty dla startujących w serii Elite.

349 zł

Formuła, przy której słowo odwaga nabiera nowego znaczenia. Maraton w wersji Ultra (42 km i 140 przeszkód) to zabawa dla prawdziwych twardzieli, którzy walczą do ostatniej kropli potu.
Zakup pakietu nie zwalnia z dopłaty dla startujących w serii Elite.

429 zł