12.01.2023

Zapisanie się na zimowy bieg to nie tylko dobry sposób na utrzymanie motywacji do biegania, gdy na dworze jest zimno, ślisko i ciemno. To także...

04.01.2023

O postanowieniach noworocznych i nie tylko. Poznaj historię Runmageddończyka, która może okazać się dla Ciebie inspiracją i motywacją do pozytywnych zmian!

15.12.2022

Brak pomysłu na świąteczny prezent dopadł przynajmniej raz każdego. Końcówka roku to dla wielu z nas intensywny czas domykania różnych spraw a a okres świąteczny - choć urokliwy - potrafi dolać oliwy do ognia. Szał zakupowy, kolejki, szukanie prezentów...aż kręci się w głowie. Uginające się od towarów półki sklepowe i ogromny wybór asortymentu sprawia, że niekiedy jesteśmy jeszcze bardziej zakłopotani. Mamy na to radę - wybierz PREZENT W FORMIE PRZEŻYĆ!
 

12.12.2022

Dieta ketogeniczna - czym jest i jakie są jej zalety w diecie sportowców? Zerknij do naszego artykułu i przekonaj się, co za sobą kryje! 

09.12.2022

Czy dieta japońskich wojowników jest dobrą propozycją dla współczesnego sportowca? 

Jakie produkty zawiera i komu jest polecana? 

Zapraszamy do lektury, w której odpowiemy na te i inne pytania

 

06.12.2022

Sir Piotr Peter Polus - Poznajcie jedną z najbardziej barwnych postaci w świecie Runmageddonu! Kreator, dusza towarzystwa i osoba z pomysłem na siebie!
Co zmotywowało go do wzięcia udziału w pierwszym biegu, jaką misję stara się wypełnić, kim jest i jakie cele ma jeszcze do zrealizowania? Czy zostanie ambasadorem Runmageddonu? Na te pytania i nie tylko, odpowiedział nam w tym wywiadzie. 

10.11.2022

Dainius Liutkus  to zawodnik z Litwy, który w tym roku ostro namieszał w Runmageddonie. 

Rozmawialiśmy z nim tuż po finałowym Hardkorze w Jakuszycach. 

Poznajcie jego historię, przemyślenia na temat ubiegłego sezonu oraz plany na kolejny!

03.11.2022

Sezon 2022 dobiegł do końca a tym samym rozstrzygnęło się tegoroczne starcie zawodników ligi Elite, która w tym roku wystartowała pod nazwą „Superliga Runmageddonu”.