31.10.2022

Co takiego wyróżnia serie LECH FREE w sezonie 2023? 

Na te i kilka innych pytań, odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj!

28.10.2022

Czy dieta wegetariańska jest bezpieczną alternatywą dla sportowca?

Zerknij do naszego artykułu i przekonaj się sam!

 

 

25.10.2022

Jarosław Bieniecki - twórca RUNMAGEDDON - zaprasza na konferencje Dream Plan Success by Runmageddon 10-11 grudnia w Zabrzu.

O tym czym jest Dream Plan Succes, jakie zagadnienia będą podejmowane podczas warsztatów i dla kogo one są, dowiecie się tutaj. 

23.10.2022

Za linią mety - to nowy cykl wywiadów, w których rozmawiamy z zawodnikami serii Elite oraz pozostałymi uczestnikami tuż za metą podczas wydarzeń RMG. Na gorąco i pod wpływem emocji pytamy ich o różne aspekty; o wrażenia, nastroje przed i po biegu, o dotychczasowe sukcesy oraz cele związane z kolejnymi startami. Poznajcie punkt widzenia wytrawnych zawodników Elite jak i osób, które pierwszy raz miały okazję doświadczyć Runmageddonowej przygody!

14.10.2022

Za linią mety - to nowy cykl wywiadów, w których rozmawiamy z zawodnikami serii Elite oraz pozostałymi uczestnikami, tuż za metą podczas wydarzeń RMG. Na gorąco i pod wpływem emocji, pytamy ich o różne aspekty; o wrażenia, nastroje przed i po biegu, o dotychczasowe sukcesy oraz cele związane z kolejnymi startami. Poznajcie punkt widzenia wytrawnych zawodników Elite jak i osób, które pierwszy raz miały okazję doświadczyć Runmageddonowej przygody!

23.03.2022

Regularne uprawianie sportu przynosi dla naszego zdrowia wiele korzyści. Przede wszystkim podnosi się poziom odporności na różnego rodzaju infekcje, poprawia się kondycja fizyczna. W niektórych przypadkach aktywność pozwala przeciwdziałać niektórym jednostkom chorobowym i stanowić profilaktykę. Warto jednak dopasować ćwiczenia oraz plany treningowe do aktualnego stanu zdrowia i możliwości organizmu.

04.02.2022

Co oprócz siły charakteru przydaje się na trasie najbardziej ekstremalnego biegu przeszkodowego w kraju? Odpowiedni sprzęt, który...

21.01.2022

Jak dbać o swoje ciało przed startem i po zawodach? Choć zwykle zajmujemy się dbaniem o naszą kondycję fizyczną i takimi radami dzielimy się na co dzień, to tym razem podjęliśmy się...